2012 m. balandžio 25 d., trečiadienis

Svorio metimas

Labai dažnai kovinio sporto (bei kitų sporto šakų, kuriose rungiamasi pagal svorio kategoriją) atstovų didžiausia problema prieš varžybas būna svorio metimas. Kiekvienas sportininkas nori patekti į lengvesnę svorio kategoriją, nes tuomet jiems bus lengviau varžytis, jie kovos su silpnesniais, lengvesniais priešininkais. Kiekvienas sportininkas turi savitą svorio metimas būdą.
Turbūt visi matė video klipus, kuriuose boksininkai bėgioja su striukėmis, kapišonu klausydamiesi muzikos? Žinoma, bėgiojimas yra vienas iš geriausių būdų numesti svorį, reikėtų bėgioti kuo dažniau, pasirinkti tinkamą atsumą. Taip pat kai kurie sportininkai svorio metimo laikotarpiu beveik visiškai atsisako maisto, o po svėrimų valgo kaip pakvaišę, tas, žinoma, kenkia organizmui, bet ko tik nepadarysi dėl mylimo sporto.
Metant svorį reikėtų visiškai atsisakyti gazuotų gėrimų, nesveiko, greito maisto, beverčių fabrikatų ir panašių dalykų, jie tik kenks Jūsų organizmui. Taip pat būtinai stenkitės kuo daugiau sportuoti, deginti kalorijas. Tai gali būti bet kokia Jūsų mėgstama veikla – bėgiojimas, važinėjimas dviračių, riedučiais, svorių kilnojimas ir kita. Bet koks fizinis aktyvumas Jums išeis tik į naudą.
Taip pat stenkite gerti daug skysčių: vandenį, natūralias sultis ir panašius dalykus, jie padės Jums numesti svorį ir duos reikiamų vitaminų, mineralų. Labai svarbu sumažinti arba visiškai atsisakyti alkoholio ir kavos, jie Jūsų kūno svoriui kenkia.
Svorio atsikratyti galima ir nenatūraliais būdais – plastine operacija, įvairiais vaistais. Aišku šie dalykai ateityje nebus Jums į naudą. O natūralus svorio metimas suteiks Jums motyvacijos, jeigu pasieksite savo tikslą Jūs būsite labiau savimi pasitikintis.
Taigi, svorio metimas reikalauja tikrai daug pastangų ir didelio užsispyrimo, tačiau kuomet pasieksite savo užsibrėžtą rezultatą Jūs būsite labai savimi patenkintas, nors tas reikalavo labai didelio įdirbio.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą