2013 m. gegužės 21 d., antradienis

Užsienio kalba savarankiškai

Užsienio kalba savarankiškai, pirmiausiai įvaldykite 4 skirtingus įgūdžius
Turbūt jau žinote, kad yra 4 skirtingi įgūdžiai, kuriuos turi įvaldyti žmogus, norėdamas išmokti bet kurios užsienio kalbos. Jūs turite išmokti suprasti, kalbėti, skaityti ir rašyti. Ir galvoje tam yra atskiros smegenų dalys, kurios padeda išsiugdyti šiuos įgūdžius. Įvaldžius vieną įgūdį, dar visiškai nereiškia, kad įvaldėte ir antrą, ir trečią, ir ketvirtą.
english
Tačiau kai mokotės bet kurios užsienio kalbos kursai, prašau, nedarykite klaidos, kurią daro tradicinėse mokyklose – ten vienu metu bandoma mokyti ir suprasti, ir kalbėti (netgi taisyklingu tarimu), ir skaityti, ir rašyti. Kodėl tai yra neteisinga? Nes taip per daug apkraunamos smegenys. Netikite? Pabandykite vienu metu galvoti apie savo artimiausią žmogų ir tuo pačiu metu galvoti apie Gedimino pilį. Ar pavyko? Taigi..
Vienu metu koncentruokitės tik į vieną dalyką
Pradžioje siūlau pirmiausia koncentruotis į supratimą arba kalbėjimą, nes jie yra labai susiję. Jei vieną savaitę skirtumėte bandymui suprasti, kaip yra tariami žodžiai, o kitą savaitę bandytumėte kalbėti, tai iš tikrųjų atneštų Jums nepaprastų rezultatų.
Tiems, kas nuolat "išeina iš trasos" ir sunkiai prisiverčia mokytis savarankiškai, priminsime kad paskelbta nauja registracija į "Kolibrio metodo" mokymus, norintiems lengvai, greitai ir linksmai išmokti anglų kalbos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą